Mensen die graag wat dieper zouden willen doordringen in Bijbelteksten, zijn van harte welkom op de pastorie voor vijf bijeenkomsten op vrijdagochtenden. De eerste bijeenkomst is op vrijdag 12 januari, daarna elke week t/m vrijdag 9 februari. De deelnemers lezen samen een Bijbeltekst. Ervaren en onervaren Bijbellezers kunnen hieraan deelnemen, want het gaat bij deze manier van lezen niet om kennis, maar om de manier waarop je geraakt wordt door wat je leest.
De bijeenkomsten duren van half tien tot elf uur en worden begeleid door Constance de Ronde, tot voor kort geestelijk verzorgster in Oudtburgh, Lauwershof en Zuyder Waert. Constance heeft in de loop der jaren een grote deskundigheid opgebouwd op dit gebied. Wie belangstelling heeft voor de Bijbel raad ik aan mee te doen.
Voor meer informatie en aanmelding kunt u terecht bij mij, pastor Bert.