Even je handen wassen, een glas water pakken, de wc doortrekken of thee zetten: we staan er in Nederland nauwelijks bij stil wat een luxe het is dat we kranen in huis hebben waar altijd schoon en veilig drinkwater uit komt. In grote delen van de wereld is water ver weg en vaak ook onveilig. Dat veroorzaakt talloze problemen: op het gebied van gezondheid, opleiding, scholing en economische ontwikkeling. Vooral vrouwen en kinderen ondervinden namelijk de gevolgen van de watercrisis. Vastenactie steunt diverse projecten die schoon water dichtbij mensen brengen. En daarmee worden levens blijvend veranderd!
Ook in de Sint Victorkerk steunen we dit jaar dit doel. Dit doen we door in de vastentijd achterin de kerk te collecteren. Uw bijdrage kan helpen. Iedere druppel (water) is er een.
Wist u dat als je overdag druk bezig bent met het halen van water er geen tijd meer over is voor school, werk of zorg voor het gezin?
Dit zijn de dilemma’s waar velen op deze aarde dagelijks mee te maken hebben.

Wij danken u bij voorbaat voor uw bijdrage.

MOV Obdam