Op dinsdag 22 oktober jl. is mevrouw Hubertien (Tiny) Groenland-Beerepoot overleden. Zij is 90 jaar geworden.
Zij woonde al die tijd zelfstandig aan de Bosstraat 18 in Obdam. Tiny was de weduwe van Piet Groenland, die op 29 januari 2017 is overleden. Zij hadden drie kinderen, Pierre, Gerda en Kees, zes kleinkinderen en twee achterkleinkinderen.
Tiny Groenland-Beerepoot stond bekend als een zorgzame vrouw, altijd belangstellend naar anderen en ze had voor een ieder in haar directe omgeving altijd een vriendelijk woord. Zij werd door veel dorpsgenoten gezien als de altijd vriendelijke en voorkomende mevrouw Groenland en was zeer geliefd.

Op 5 oktober werd zij getroffen door een beroerte en was verzorging in St. Jozef te Wervershoof noodzakelijk.

Er was geen zicht op herstel en op maandag 21 oktober is Tiny door haar kinderen teruggebracht naar haar eigen woning aan de Bostraat in Obdam, kort daarna is zij in alle rust overleden.

Familie Groenland