We hebben als parochie een eigen YouTube-kanaal onder de naam Sint Victor Obdam. Nadat we al eerder een uitvaart via dit kanaal konden uitzenden, zijn we op Hemelvaartsdag gestart met een gewone viering. Ik heb van diverse mensen gehoord dat ze gekeken hebben. Natuurlijk waren er de nodige op- en aanmerkingen, maar over het algemeen waren de reacties positief. Wel waren er mensen die ons YouTube-kanaal niet konden vinden. We hebben nu op de website een button aangebracht waarop u kunt doorklikken naar de livestream, zodat dat in elk geval makkelijker wordt. Ook de overige opmerkingen zullen we ter harte nemen. Vanaf donderdag 4 juni hopen we iedere donderdag- en zondagochtend een viering te verzorgen via de livestream. Op donderdagochtend begint de viering om 9.00 uur, op zondagochtend om 10.00 uur.