Mijn Spaanse collega Álvaro Rodriguez Luque draagt iedere zondagochtend om 10.00 uur de mis op in de Hiëronymuskerk in Wognum.

Ik ben hierbij diaken en mag af en toe de overweging houden. Als organist is Pierre van Diepen meestal van de partij. U kunt deze vieringen volgen via de website https://livestream.rkemmausparochie.nl.

Het is ook mogelijk de vieringen later te bekijken op het YouTube kanaal ‘R.K.Emmaus Parochie’. Daar kunt u ook de vieringen van de afgelopen weken nog terugzien. Vanaf begin mei willen we de vieringen opluisteren met wat meer zang, waarbij we iedere week vanuit een andere parochie enkele zangers en zangeressen en een lector willen vragen.

Op zondag 10 mei is de Sint Victorkerk aan de beurt. Ik heb het Parochiekoor gevraagd om de leden hierover te polsen. U kunt t.z.t. op YouTube bekijken of dat gelukt is.