Het zal niet als verrassing komen maar helaas kan de Sint Maartenviering dit jaar niet doorgaan i.v.m. de maatregelen tegen corona.
Ook hebben we besloten om de kinder-kerstviering op 24 december om 19.00 uur te annuleren. Vorig jaar hebben we met kerst zo’n geweldige gezinsviering gehad met het projectkoor ‘Sing Along’. Zoveel enthousiaste kinderen, die uit volle borst alle bekende kerstliedjes meezongen… wat hadden we het graag dit jaar weer georganiseerd. Maar we moeten ons nou eenmaal houden aan de maatregelen en beslissen daarom nu al om dit jaar over te slaan.

Ook het ‘Kindje wiegen’ op Tweede Kerstdag, met levende kerststal, kan dit jaar niet doorgaan. De ezel en de schapen vieren dit jaar gewoon, net als wij allen, thuis kerst.

Natuurlijk hoop ik dat volgend jaar de situatie weer gewoon is. Dat we weer mogen zingen en de kerk weer vol mag zitten met kinderen, ouders en grootouders, zowel met Sint Maarten als met de kerstdagen!

Namens de Werkgroep Gezinsviering,
met hartelijke groet, Hanneke Ocheda-Stoetzer