Hoe kunnen wij mensen van vrede zijn en aan vrede bijdragen?

Op zondag 17 september om 10.00 uur bent u van harte welkom in de St. Bonifatiuskerk van Spanbroek om samen met Oekraïners die hier in de omgeving verblijven te bidden en elkaar te ontmoeten bij gelegenheid van de Vredeszondag.

We beginnen met een tweetalige oecumenische viering. Aan deze viering leveren een Byzantijns koor en het parochiekoor van de St. Bonifatiusparochie een bijdrage.

Na de viering wordt er koffie en thee aangeboden. We kunnen daarbij iets lekkers gebruiken van hetgeen de aanwezigen hebben meegebracht. Iedereen die iets kan bakken nodigen wij uit om iets lekkers mee te nemen.

Fanfare Erato heeft een speciaal vredesprogramma ingestudeerd en treedt op van 11.15 tot 12.00 uur.

Na dit optreden is er een gemeenschappelijke lunch met soep en een broodje.

De Oecumenische Werkgroep Midden Westfriesland