Pinksterpelgrimage Regio De Waterkant  3 t/m 9 juni

Wanneer het leven op z’n kop staat – en dat kan op vele manieren – hebben mensen dikwijls de moed om een nieuwe start te maken. Je kunt jezelf erover verwonderen en jezelf afvragen wat of wie hen inspireert. Daarover gaat het Pinksterfeest ‘weer opnieuw geïnspireerd worden’. Iedere avond presenteert zich een persoon die na een ingrijpend gebeuren in het leven zich liet inspireren om verder te gaan.

Elke viering begint om 19.00 u, alleen op Pinksteren om 10.00 u.

3 juni Abbekerk – vg. ds Desirée Woudt
4 juni De Weere – vg. pastor Álvaro Rodriguez Luque
5 juni Spanbroek (St. Bon.) – vg. pastor Jan Verbruggen
6 juni  Zuidermeer – vg. pastor Anne-Marie van Straaten
7 juni Hoogwoud (PKN) – vg. ds Sylvia Neuféglise-Vermeer
9 juni Wognum (PKN) – ds Peter van Ankeren en dhr. Piet van Baar