Eindelijk mochten we, na twee jaar, weer als vanouds klaverjassen in de pastorie. Vrijdagavond 4 maart was het weer zover.

Bij het welkom werd ook meteen duidelijk, waar de gulle gift voor de kavel, die iedereen op de veiling had gekocht, aan wordt besteed.

Er hadden weer veel mensen geboden op de klaverjasavond tijdens de Veiling Obdam.  We waren met 24 personen. Het is iedereen wel bekend, dat deze klaverjasavond altijd staat voor gezelligheid, ook nu weer. We startten met koffie/ thee en wat lekkers. De gastvrouwen Gura en Ans zorgden daarna voor de hapjes en de drankjes.

En natuurlijk ontbraken de ‘marsen’ niet. Wanneer een koppel een mars had, werd dit duidelijk kenbaar gemaakt, zodat het eerste prijsje al binnen was. Aan het einde van de avond was er natuurlijk voor iedereen een  prijs. Na afloop was iedereen het er over eens; volgend jaar moet ik deze kavel weer bemachtigen.

Namens de parochieraad
Gerda Wester