‘Ik ben toch niet ziek’, is een veel gehoorde reactie als mensen benaderd worden om deel te nemen aan het ziekentriduüm in Wognum. Maar op deze dagen van bezinning en ontspanning is iedereen welkom. Het zijn bijzondere dagen van ontmoeting. Daarom vergelijken wij het liever met de gastdagen waar onze oma’s het over hadden. Dagen om elkaar te ontmoeten, onder de mensen te zijn, op verhaal te komen, een luisterend oor, lekker verwend te worden en te genieten. Deze goed verzorgde gastdagen worden gehouden op vrijdag 17 en zaterdag 18 april in de Hieronymuskerk in Wognum. De pastores van regio De Waterkant zijn dit jaar de voorgangers. Beide dagen wordt ’s morgens met de heilige mis begonnen. De eerste middag is een ontspanningsmiddag. Zaterdagmiddag worden deze Ontmoetingsdagen afgesloten met het Marialof.Komt u ook te gast of kent u iemand die misschien wel voor deze gastdagen in aanmerking wil komen?

Meldt u zich dan vóór 23 maart aan bij Agaath de Boer-Bakker: 0226-452454.

De kosten bedragen € 27,00 voor twee dagen.Voor vervoer wordt gezorgd.