Jarenlang waren Ans Rood en Ineke van Wijk verantwoordelijk voor de Kapelvieringen op donderdagochtend. Al die tijd verzorgden zij week om week een viering. Daar hoorde dan uiteraard ook een overweging bij, waaraan zij altijd veel zorg besteedden. Het was bewonderenswaardig hoe zij verhalen uit de Bijbel wisten te verbinden met situaties uit het dagelijks leven. Als ik erbij was, genoot ik er altijd van en voelde ik me helemaal niet geroepen om hun plaats in te nemen. Enkele jaren geleden is hun team uitgebreid met José Kruijer en Hanneke Ocheda. Dat gaf voor Ineke en Ans wat verlichting, maar toch hebben zij nu besloten ermee te stoppen. Gezien hun leeftijd is dat wel begrijpelijk, maar we zullen hun goed verzorgde vieringen en boeiende overwegingen zeker missen. Op donderdagochtend 6 augustus gaat Ineke voor het laatst voor in een viering waaraan ook Ans meewerkt. Na de viering zullen we onder het genot van een kopje koffie afscheid nemen van beide dames als voorgangers. Als bezoekers van de Kapelvieringen hoop ik ze nog vaak te ontmoeten. Ans en Ineke, vanaf deze plaats wil ik jullie alvast hartelijk dank zeggen voor de kapelvieringen die jullie gedurende meer dan vijfentwintig jaren hebben verzorgd. Jullie hebben het met moed, trouw en volharding gedaan. En daar plukken we nu de vruchten van. Wie de laatste viering van Ineke en Ans mee wil maken, is van harte welkom. Vanwege de corona-regels vieren we de Kapelvieringen voorlopig in de kerk. Er is dus plaats genoeg.