Dat onze Lourdesbedevaart dit jaar niet doorgaat, dat wist u misschien al. Lourdes is op zich wel weer toegankelijk voor toeristen en pelgrims, maar door de reisorganisatie waar wij bij aangesloten zijn, worden dit jaar nog geen bedevaarten georganiseerd. Binnenkort hoort u meer over onze plannen voor 2022.

Wat u waarschijnlijk nog niet wist, is dat ook de Kapellentocht dit jaar niet doorgaat. In Heiloo wil men nog geen grote groepen ontvangen. Daarom moeten we er helaas van afzien. We hopen de traditie volgend jaar te hervatten, maar zijn daarbij nog wel op zoek naar mensen die de leiding willen nemen bij de organisatie van de tocht. Houd je van wandelen en vind je het leuk om iets te organiseren, laat het me maar weten! Ik zou heel blij zijn als de Kapellentocht volgend jaar weer doorgang kan vinden.