‘Hem achterna’ is de titel van de zestiende digitale retraite van de Jezuïeten. Er zullen zo’n 20.000 mensen aan deelnemen. De teksten zijn geschreven door Myriam van den Eynde.
Myriam zegt zelf over de retraite: “Op de vraag van de zoekende mens, geeft Jezus een ontwapenend antwoord: ‘Kom maar mee, dan zul je het zien.’ Die uitnodiging klinkt ook voor ons vandaag: Kom maar mee, leer Me (beter) kennen, ontdek waar Ik je tegemoet kom in jouw leven, in deze wereld, in deze tijd. Deelnemen aan de retraite is ingaan op die uitnodiging. Hem achterna, op weg naar Pasen.”
Je kunt je voor deze gratis digitale retraite inschrijven via www.40dagenretraite.org. Deelnemers krijgen tussen Aswoensdag en Paaszondag dagelijks een gebedsmail met bijbelteksten, meditatieve vragen, citaten en gebedstips. Het geheel vormt een innerlijke reis om de veertigdagentijd, de Goede Week en het paasmysterie intenser te beleven. Van harte aanbevolen!