Op Kerstavond 24 december begint om 23.00 uur de kerstnachtviering.
Dit jaar zingt koor Entre-Deux met ondersteuning van enkele koperblazers van fanfare Muzieklust. Best wel een rare tijd om te kerk te gaan, maar met Kerst is toch alles een beetje anders?

De nieuwe dirigent Tiny Ursem hoopt er samen met de gitarist Valentin Ocheda en de leden van het koor Entre-Deux een mooie, sfeervolle viering van te maken. De koorleden staan niet meer in het zwart-groen, maar de kleur wit is toegevoegd aan het tenue.

Dirigent Tiny hoopt op een witte kerst en met de kleur wit zal het misschien wel lukken. Hoop doet leven. Samen met gitarist Valentin (van voorheen koor De Tussenzang in de Marcusparochie) maakt het koor Entre-Deux een geweldige doorstart.
Komt het allemaal meemaken in de kerstnachtviering!