Zaterdag, 11 mei 2024 in Venhuizen
De 40MM (40.000 meter mars) is dé sponsorwandeltocht in West-Friesland.
Al 51 jaar brengen de wandelaars van de 40MM sponsorgeld bijeen om verschillende projecten uit West-Friesland te ondersteunen in de minder ontwikkelde landen. Door de 40MM, geheel georganiseerd door vrijwilligers, wordt al het sponsorgeld besteed aan de projecten. Elk jaar weer lukt het de organisatie om met alle vrijwilligers een mooie route voor de wandeltocht te maken en ervoor te zorgen dat het de wandelaars op die dag aan niets ontbreekt. Denk aan gezelligheid langs de route, lekkere verse appels, pannenkoeken, een bakje koffie en ga zo maar door. Elke 2 á 3 km staat een stempelpost met een versnapering. De E.H.B.O. is op diverse plaatsen aanwezig en na afloop kunt u  gratis de spieren laten masseren. Wij hopen natuurlijk weer op mooi weer op deze altijd prachtige dag van de 40MM.

Wandelt u mee op zaterdag 11 mei 2024?
Er zijn meerdere routes. U kunt kiezen voor een kortere route of gaat u voor de volle 40 kilometer?
De digitale inschrijving is via onze website www.40mm.nl
Het is niet mogelijk om een papieren inschrijfformulier op te halen.
Sponsorgeld  ophalen?
U kunt natuurlijk uw eigen sponsor zijn, maar u kunt zich ook voor een vast bedrag per kilometer laten sponsoren, of voor een vast bedrag ongeacht hoeveel kilometer u loopt. De keuze is aan uzelf. Denk bij het zoeken van sponsors aan bijvoorbeeld familie, vrienden, collega’s of buren. Het sponsorgeld maakt u zelf aan de 40MM over.

Wij zien u graag op zaterdag 11 mei 2024 in Venhuizen!
Bestuur 40MM