Traditiegetrouw worden de jaarlijkse ontmoetingsdagen in Wognum in de week na Pasen gehouden. Graag nodigen wij u uit op donderdag 25 en vrijdag 26 april hierbij aanwezig te zijn. Beide dagen wordt ’s morgens met de Heilige Mis begonnen. Vrijdagmiddag is een ontspanningsmiddag waarvan de invulling op dit moment nog niet bekend is. Zaterdagmiddag worden deze ontmoetingsdagen afgesloten met het Marialof.
De voorganger dit jaar is emeritus pastor Adri Verweij uit Odijk (Utrecht).

Het beloven weer mooie dagen te worden van ontmoeting met elkaar, van samen vieren, luisteren, zingen en genieten. Iedereen is welkom, ongeacht geloofsovertuiging.
De komende weken bezoeken leden van de bezoekgroep en werkgroep Ontmoetingsdagen Wognum uit onze parochie mensen om te vragen of ze aan de ontmoetingsdagen deel willen nemen. U kunt ook zelf contact opnemen met de werkgroep.

De kosten bedragen € 27,- voor twee dagen. Voor vervoer wordt gezorgd.
Opgeven kan tot maandag 22 maart a.s. bij: Agaath de Boer – Bakker (0226-45 24 54).

Hartelijke groet, werkgroep Ontmoetingsdagen Wognum