Tot voor kort was er aan het begin van het schooljaar altijd een gezinsviering. Meestal had die viering als thema: we pakken de draad weer op. Helaas is ons jeugdkoor ter ziele en behoren gezinsvieringen tot het verleden, maar het thema is nog steeds actueel. In maart moesten we noodgedwongen de draad neergooien. We moesten stoppen met de voorbereidingen voor de Eerste heilige Communie en het Vormsel, de koren moesten stoppen met repeteren en zelfs het dopen van kinderen moest worden uitgesteld. Maar zo goed en zo kwaad als het gaat pakken we nu de draad weer op. Het doopsel van Kaay van Dam uit Hensbroek, dat in maart zou plaatsvinden, gaat volgende week zondag door, met de Eerste Communicantjes erbij. Jens Ursem, die in mei geboren werd in Obdam ‘Noord’ (de Langereis) wordt komende zondag al gedoopt. Ook de koren gaan langzaamaan weer van start. En dan zijn er natuurlijk de voorbereidingen voor Eerste Communie en Vormsel, die nu in enkele weken worden afgerond. De toekomst blijft onzeker, maar toch… We pakken de draad weer op!