De kerstbomen zijn weer weggehaald van het kerkplein, de saaie januarimaand is al een eind op streek en de corona-maatregelen blijven van kracht. Vrijwel alle leuke dingen moeten we nog even uitstellen…

Maar wat we kunnen blijven doen, is bidden. Gewoon rustig bidden. Daarmee kunnen we de lange winter door komen. Daarmee kan ons vertrouwen weer een beetje groeien.

Is God boos op ons en heeft hij daarom tante Corona op ons afgestuurd? Dat kan ik niet geloven! Veel mensen, ook hier in Obdam, zijn door de ziekte getroffen. Anderen zijn niet ziek geworden, maar wel in een isolement terechtgekomen.
Het corona-virus is volgens mij geen straf van God, maar deze tijd mag voor ons wel een tijd van bezinning worden.
Wat moeten we in ons leven voortaan anders gaan doen… Laten we daarover nadenken…
En laten we vol vertrouwen blijven bidden, want er gloort ondanks alles weer hoop.