De Nederlandse en Vlaamse Jezuïeten geven twee keer per jaar de gelegenheid om mee te doen met een digitale retraite. De eerstvolgende retraite begint op woensdag 2 maart, Aswoensdag.

Als deelnemer van de digitale retraite ontvang je in de Veertig-Dagen-tijd dagelijks een gebedsmail. In deze mail staat een meditatie voor de volgende dag. Zo’n meditatie bestaat uit een Bijbeltekst en enkele vraagjes die je helpen om de woorden binnen te laten komen in je hart. Je bepaalt zelf hoeveel tijd je hiervoor uittrekt. Elke retraite is een innerlijke reis, met een onbekende bestemming. Het is heel goed mogelijk dat de retraite je verrast of aanmoedigt, uitdaagt of prikkelt. Door je gebed vol te houden met een open geest en een groot hart, kom je tot innerlijke rust. God wacht op het moment waarop Hij je genadig kan zijn. Deelname aan de digitale retraite is gratis. Kijk voor meer informatie en inschrijving op: www.ignatiaansbidden.org.