Samen met vier andere diakens zou ik op zaterdag 6 juni in Haarlem tot priester worden gewijd. Gisteren kreeg ik van Mgr. Hendriks een berichtje waarin hij liet weten dat de Priesterwijding is uitgesteld. Het zal nog wel even duren, voordat er een nieuwe datum gevonden is. Er is nog meer dat in het bisdom niet door kan gaan en ook daarvoor zullen nieuwe data moeten worden gezocht. Bovendien is het zo dat de familieleden van de buitenlandse wijdelingen graag bij de Priesterwijding aanwezig willen zijn en het is nog maar de vraag wanneer dat zou kunnen. De mededeling van het uitstel kwam uiteraard niet onverwachts. Voor mijzelf is het onder de huidige omstandigheden ook beter zo. Ik ben nu niet in de gelegenheid om de gebaren en handelingen te oefenen die nodig zijn om de Mis te kunnen opdragen. Ook de verdere voorbereidingen, waaronder de repetities van het Projectkoor, liggen stil. Daarom ben ik wel blij met deze beslissing.

Zodra de nieuwe datum bekend is, laat ik het natuurlijk weten!