Op de vrijdagavonden waren er altijd vieringen in de kapel van De Horstenburgh. De laatste anderhalf jaar was dat helaas niet mogelijk, maar in september wil ik daar weer een begin mee maken. Ik ben op zoek naar enkele vrijwilligers die me daarbij willen helpen. Het gaat vooral om hand- en spandiensten. Veel bewoners van De Horstenburgh kunnen niet zelfstandig naar de kapel komen. Daarom zijn er mensen nodig die de bewoners ophalen uit hun kamer en later weer terugbrengen. Ook zijn er mensen nodig die de kapel voor de viering in orde maken en later weer opruimen. De vieringen beginnen om 19.00 uur. Na afloop wordt er koffie gedronken in de eetzaal. Als je er geen hekel aan hebt om een kerkdienst bij te wonen en daarna koffie te drinken, dan is het leuk werk. Het duurt al met al van kwart over zes tot half negen. Vele handen maken licht werk. Ik hoop dus op een groot aantal aanmeldingen, zodat de taken verdeeld kunnen worden en niet iedereen er alle vrijdagavonden bij hoeft te zijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mij, pastor Bert Glorie, Tel.: 451203 of 06-27318504.