Jongelui zoeken vaak grenzen op en overschrijden die ook wel eens… Neem ze dat eens kwalijk! De meeste jongeren willen nu eenmaal graag experimenteren en kijken hoever ze kunnen gaan. Aan het begin van de zomer leken alle deuren weer open te gaan en leek de weg naar het avontuur weer vrij. Dat duurde niet lang. De besmettingscijfers gingen te snel omhoog en we kregen te maken met maatregelen waardoor de vrijheid weer werd ingeperkt. Persoonlijk voel ik me daar niet door  belemmerd, maar ik denk toch wel eens aan de jongeren die zo graag hun vleugels willen uitslaan. Ze zullen dat deze zomer vooral in ons eigen land moeten doen, net als de watervogels in de polder. Ze zullen nu creatief moeten zijn om van deze zomer iets moois te maken, maar het kan wel, daarvan ben ik overtuigd. Genieten van het water, van de rust, van een klein maar select gezelschap… . Dat is toch niet alleen maar iets voor ouderen… Leef in het nu, grijp de kansen die het leven je nu biedt en probeer ervan te genieten, of je nu jong bent of oud. Ik wens jullie allen een mooie zomer!